Bilgisayar almak için nasıl birikim yapılmalı?

Hiçbir şey almıyorum alsam hadi eyvallah ama yok ekipmanlar desen ofis faresi,ofis klavyesi,5₺'lik kulaklık.

Emm biraz fazla oldu sanki. Durumumuz iyi,parti övmek dışında dediğin herşeyi yaptım ama...
O zaman kaderin talihsizliğine söv. İsveç'te , Norveç'te doğmadığın için. Beklemek en büyük yatırımlardan biridir. Bu sırada bence müzikle veya derslerinle uğraş. Belki sende bir ışık görüp alırlar.

O zaman kaderin talihsizliğine söv. İsveç'te , Norveç'te doğmadığın için. Beklemek en büyük yatırımlardan biridir. Bu sırada bence müzikle veya derslerinle uğraş. Belki sende bir ışık görüp alırlar.
Derslerim zaten iyi tek başıma flüt falan çalamam ama bu oturduğumuz berbat yerde bırak müzik kursunu futbol kursu bile yok. Sanırım yapacak bir şey yok.
Yalnız kenara atacağın 10 TL bir sene sonra 5 TL olacak. Para biriktirerek bilgisayar alma devri geçti maalesef.
Maalesef çok haklısın.

Hiçbir şey almıyorum alsam hadi eyvallah ama yok ekipmanlar desen ofis faresi,ofis klavyesi,5₺'lik kulaklık.
Benim fare 10 Liralık bir şey, klavye desen W A S D B Shift tuşları içine çökmüş 2012'den kalma PS2 girişli bir şey. Bana göre ekipman önemli değildir. Çok param olsa bile bilgisayar için en son alacağım şey ekipman.

Ailem bilgisayar almıyor, 12 yıllık laptop kullanıyorum. Yaşım 10 olduğu için çalışamam, nasıl birikim yapabilirim?

Bir yol var ama pek doğru değil. Şimdi 6-7 tane hesap açıp Epic'ten bedava oyunları alıyorsun ve satış sitelerde satıyorsun tuhaf bir şekilde de alıcı çıkıyor çok garip.

Ailem bilgisayar almıyor, 12 yıllık laptop kullanıyorum. Yaşım 10 olduğu için çalışamam, nasıl birikim yapabilirim?

Üzmek istemem ama a sistemini beğeniyorsun para biriktiriyorsun alcağın zaman zamlanıyor yine biriktiriyon yine zamlanıyon. Alcağın sistemin üstünde para biriktir.

Geri
Yukarı