Bilgisayar ana monitörü 2. ekran olarak görüyor

378352

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba,
Bilgisayar açılırken 2. monitör ile açılıyor. BIOS menüsü bile 2. monitörden açılıyor. Bunu ana monitörüm olan HP X24C'ye nasıl geçirebilirim? Ve nasıl açılışta bu monitör ile açılmasını sağlayabilirim?

20231025_130501.jpg

Screenshot_20231025_130733_Gallery.png

Windows'ta ana monitörüm 2. monitör olarak gözüküyor.

Windows ekraninda sag alttan konum Wi-Fi falan var ya 7 8 tane özellik var. Oradan ekran paylasimina bas. Ve uzat var orada ona bas.
YouTube yaz ya da kanka direk. 2.ekran nasıl kullanilir diye anlatiyorlar.

Windows ekraninda sag alttan konum Wi-Fi falan var ya 7 8 tane özellik var. Oradan ekran paylasimina bas. Ve uzat var orada ona bas.
YouTube yaz ya da kanka direk. 2.ekran nasıl kullanilir diye anlatiyorlar.

Sorulan şeyle alakası yok dediğinin.

Hocam daha çok merak ettğim şey 2.monitör neden havada :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorulan şeyle alakası yok dediğinin.

Hocam goruntu ayarlarindan ana ekranini secip ana ekran olarak ayarlamasi lazim. Ama once ikisini de kullanmasini öğrensin.

Merhaba,
Bilgisayar açılırken 2. monitör ile açılıyor. BIOS menüsü bile 2. monitörden açılıyor. Bunu ana monitörüm olan HP X24C'ye nasıl geçirebilirim? Ve nasıl açılışta bu monitör ile açılmasını sağlayabilirim?

Eki Görüntüle 1989390

Eki Görüntüle 1989391

Windows'ta ana monitörüm 2. monitör olarak gözüküyor.

Hocamm monitör havada asılı yer çekimi sizin oraya uğramadı galiba. 😅

Hocam sağ tıklayın görüntü ayarlarına girin ana ekran olmasını istediğiniz ekranı bulun aşağıda bu monitörü ana ekranım yap gibi bir şey var ona basın olması lazım.

2 monitorude kullaniyormussunuz hocam pardon.
Yokda yuruken gormedim.
Sag tik yapin goruntu ayarlarindan 1.ekrani secip ana ekran olarak ayarla deyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam goruntu ayarlarindan ana ekranini secip ana ekran olarak ayarlamasi lazim. Ama once ikisini de kullanmasini öğrensin.

Hocam, ana monitörüm olarak yap desem bile bilgisayar boot ederken 2. monitörden açılıyor. Onu nasıl düzeltebiliriz?

Hocam daha çok merak ettğim şey 2.monitör neden havada :D

Arkadan duvara sabitli hocam.

2 monitorude kullaniyormussunuz hocam pardon.
Yokda yuruken gormedim.
Sag tik yapin goruntu ayarlarindan 1.ekrani secip ana ekran olarak ayarla deyin.

Hocam, 1. ekran yan ekranım. (şimdilik) Onu 2. ekran yapmak istiyorum. HP olanı da 1. ekran yapmak istiyorum.

Geri
Yukarı