Çözüldü Bilgisayar aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cahitunal

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarın içine bakayım diye açtım her şeyi söktüm tekrar taktığımda bilgisayarı açtım ama oyuna girdikten 2 dk sonra kapanıyor. Harddiski tam oturtamadığım için olabilir mi? İşlemci fanının normalde 4 vidası var diğer 2 vidası kayboldu o yüzden olabilir mi ama fanı elimle kontrol ediyorum sıkıntı yok gibi. O CD taktığımız kısmı da çıkarmıştım, vidası kayboldu, tam oturmadığım için olabilir mi? Bir de taktığım üçlü prizde 1 hafta önce PSU patlatmıştım, o üçlüye taktığım diğer şeyler çalışıyor. Yine de o sorun olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

O sistemle hangi oyuna giriyorsun onu merak ettim. Oyuna girdiğinde işlemci ısındığı için kendini kapatıyor olabilir. İşlemci soğutucusunu düzgün takamamış olabilirsin.

Siz sistemin başına gelebilecek her türlü felaketi uygulamışsınız.

CPU fanını değiştirin sorun çözülecektir.

Bir de disket sürücüsü 🅰️ diye bir şey var tıkladığımda lütfen içine bir disk yerleştirin diyor.
Öncelikle CPU soğutucunun vidalarını bir tamamlayın.

D sürücüsünün özellik kısmını açtığımda 0 Bayt diyor doğru oturtamadığım için olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı