Bilgisayar aniden kapanıyor

Ciyotak223

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Mesela oyun oynuyorum bilgisayarım çat diye kapanıyor açıyorum ekran geliyor geri kapanıyor ve düzelmiyor. Bunun sonucunda herkesin bildigi gibi 15 sn guc tusuna falan basiyorum resetliyorum aciliyor ama eskiden günde 1-2 defa bunu yapıyorsa su siralar durmadan yapıyor. Gercekten sinir bozucu bir durum.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Mesela oyun oynuyorum bilgisayarım çat diye kapanıyor açıyorum ekran geliyor geri kapanıyor ve düzelmiyor. Bunun sonucunda herkesin bildigi gibi 15 sn guc tusuna falan basiyorum resetliyorum aciliyor ama eskiden günde 1-2 defa bunu yapıyorsa su siralar durmadan yapıyor. Gercekten sinir bozucu bir durum.
En son kasa içi temizlik, termal macun yenilemesini ne zaman yaptın veya yaptırdın ?

Core Temp programı ile işlemci sıcaklık değerlerini kontrol eder misiniz?

Hocam bir elektrik kesintisi yüzünden mesaj yazamadım kusruma bakmayın lütfen ve fark etigim uzere Görev Yöneticisi ile cok farkli sonuclar veriyor.

Hocam bir elektrik kesintisi yüzünden mesaj yazamadım kusruma bakmayın lütfen ve fark etigim uzere Görev Yöneticisi ile cok farkli sonuclar veriyor.
Hocam macunu ve içini temizleyeli 1 ay oldu bu değerler normalmi?

Dosya Ekleri

• 16578307673513625290651086282830.jpg
    16578307673513625290651086282830.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Boştayken bu haldeyse kesinlikle normal değil
Evet boş durmdaydı google bile açık değildi

Evet boş durmdaydı google bile açık değildi
Bu değerleri düzeltmek için yapabileceğim birşey varmı?

Hocam şuan bilgisayar tekrardan kapandı ve açılmıyor sadece discord uyvulamasındq sohbet ediyorduk kapattı kendini acma tusuna basıyorum açiliyo isiklari fln geliyo ekran simsiyah sonrada fanı kesiyo öyle kalıyo

İçini açtığımda RAM'lerin yerinde çıkmış bir vaziyete gördüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı