Bilgisayar aniden yavaşlıyor

ahmetkaba321

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım normalde hızlıyken aniden yavaşlıyor. Oyunu kapatıp bilgisayarı dinlendirdiğimde düzeliyor sonra gene oluyor. Ne yapmam lazım?

@393060 sorun ne? Neden kızgın emojisi attınız?

Özelden yardımlaşmak yasaktır ban yiyebilirsiniz. Onun dışında isinmaktan olabilir yazmanızda bir şey yok ama özelden yardımlaşmak yasak. Hatta bunu yazdığım için her an gereksiz mesaj cezası alabilirim.

Üzgünüm bilmiyordum uyarınız için teşekkürler.

Lenovo Ideapad L340 81LK003ETXR Intel Core i7 9750H 16 GB RAM 256 GB SSD GTX1650 Windows 10 Home 15.6 inç Oyun bilgisayarı bu sanırsam bu olması özellikleri aynı gibi duruor​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu fan temizlik videosu sanırsam model bu bakarak yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu fan temizlik videosu sanırsam model bu bakarak yapabilirsiniz.
bizim buradakiler fön makinesiyle biraz tut soğuk ayarda dediler hiç bişiyi kalmaz dediler yaptım daha da yavaşladı .d daha hızlı yavaşlıor artık anladım temizlikle olcak iş değil .d

Hocam açıp temizlemek lazım o bakır peteklerinin içi kağıt gibi tozla dolmuştur hava akışı olmuyordur. Açıp temizleyin süpürgeyle fön makinesıyla olacak iş değil o.

Hocam açıp temizlemek lazım o bakır peteklerinin içi kağıt gibi tozla dolmuştur hava akışı olmuyordur. Açıp temizleyin süpürgeyle fön makinesıyla olacak iş değil o.
gene gittim yapamam diyorlar açarwsam %90 bozulur diyor bu ne sanki uzay mekiği
kime gitsem açamam diorlar
şimdi geldi bilgisayar elime format ve iç temizliği ypatırdım bakıcam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı