bakaykutçum

Decapat
Herkese merhaba arkadaşlar bu bilgisayara ilk defa kulaklık aldım Arctis 3 7.1 2019

- Kulaklığı ilk önce ön panele taktım PC sorunsuz algıladı ses kalitesi de iyiydi fakat mikrofonda çok fazla dip ses mevcuttu.
- Kulaklığı daha sonra arka panele taktım arka panele öncesinde hoparlör takılıydı mikrofon dip sesi tamamen kesildi fakat PC kulaklığı hoparlör olarak algıladı ve ses seviyesi çok fazla düştü ne yaptıysam artmadı.
- Denemek için hoparlörü de ön panele taktım bu sefer hoparlörü kulaklık, kulaklığı ise hoparlör olarak görmeye devam etti sesin az gelmesi sorunu devam etti.
- PC'de Realtek ile ilgili hiç bir şey bulamadım ve rastgele bir siteden indirip kurdum bu sefer kulaklık komple kayboldu hem kulaklığı hem de hoparlörü hoparlör olarak algıladı kulaklığa gelen ses tamamen kesildi.
- Realteki kaldırdım kendi sitesinden tekrar kurdum sonuç değişmedi.
- Driverları ve Realteki kaldırdım tekrar en güncelini indirip kurdum sonuç gene değişmedi PC'de Realtek kurulu olduğu halde denetim masasında gözükmüyor hoparlör de kulaklık da hoparlör olarak gözüküyor (hem ön panele hem arka panele hoparlör takılmış gözüküyor)
- Aklıma format atmaktan başka çözüm gelmiyor lütfen yardımcı olun istediğim ikisini de doğru algılasın ikisi de aynı anda çalışsın.

- Asus TUF B450 PLUS GAMİNG - Arctis 3 7.1 (2019 Edition)
- Asus RX 580 8 GB - Logitech Hoparlör
- R5 2600

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı