Bilgisayar bazen geç açılıyor

Alper Erkur

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım bazen geç açılıyor. Normalde 5-7 saniye arasında değişiyor, ama 15-20sn de açıldı birkaç kere. Minidump dosyalarımı analiz edip hatanın neden kaynaklandığını ve sorunu nasıl çözebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. https://drive.google.com/file/d/1dpXnJFMyWWkUx1SZ83WfeL_2MDVmSWyY/view?usp=sharing

Hocam kasalıysa fanları temizleyebilirsiniz ya da bilgisayar ilk açıldığın direkt açılan uygulama varsa DC, Opera, Spotify gibi onlarda yapabilir. Şahsen bende Opera'da 20-30 sekme açıktı biraz indirdim PC'nin açılış süresi düştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL+Shift+ESC -> başlangıç
Burada başlangıç etkisi diye bir başlık olacak onun altında yüksek yazan uygulamaları devre dışı bırakırsanız sorun çözülebilir.

Hocam kasalıysa fanları temizleyebilirsiniz ya da bilgisayar ilk açıldığın direkt açılan uyg varsa DC, Opera, Spotify gibi onlarda yapabilir. Şahsen bende Opera'da 20-30 sekme açıktı biraz indirdim PC'nin açılış süresi düştü.

CTRL+Shift+ESC -> başlangıç
Burada başlangıç etkisi diye bir başlık olacak onun altında yüksek yazan uygulamaları devre dışı bırakırsanız sorun çözülebilir.

Başlangıçta sadece Java var başka bir şey yok
Evet bilgisayarım Kasa 10700K RTX 3060 Ti Z490 TUF Vengeance 8*4 3200MHz Kioxia 500GB NVMe M.2 6TB HDD MWE 650W. Fanları 1 ay önce tertemiz yaptım. Minidump dosyasında INTERNAL_POWER_ERROR var o dosyaları analiz edip farklı çözümler bulabilir misiniz acaba?

Başlangıçta sadece Java var başka bir şey yok
Evet bilgisayarım Kasa 10700K RTX 3060 Ti Z490 TUF Vengeance 8*4 3200MHz Kioxia 500GB NVMe M.2 6TB HDD MWE 650W. Fanları 1 ay önce tertemiz yaptım. Minidump dosyasında INTERNAL_POWER_ERROR var o dosyaları analiz edip farklı çözümler bulabilir misiniz acaba?
Hocam "INTERNAL_POWER_ERROR" baktım diğer sitelerden bağzı kullanıcılar driver ve çift ekran kartı gibi sorunlardan dolayı böyle oldu diyor ben bu konuda bilgisiz olduğum için yardım edemem .

Yeni konular

Geri
Yukarı