Bilgisayar Bileşeni Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

VFor

Hectopat
Başlıkta görüldügü gibi PC parçaları alacagım internet üzerinden ama kargoda sıkıntı çıkar diye korkuyorum. Siz alırken nasıl kontrol ediyorsunuz parçanın sorunsuz oldugunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir bir site olmasına dikkat ediyorum. Daha önce alışveriş yapanlara sorular soruyorum. Bozuk gelse bile ilgili olup mağduriyetimi giderecek bir yer mi dikkat ediyorum. Güvenle ürün alabileceğiniz yerler; Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA , Perakende ve Toptan Bilgisayar, Parça Satışı - Nanokatalog , Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama , Teknolojipazar.com - Sadece Teknoloji , Teknobiyotik.com .
Şimdilik bunlar geldi aklıma.
Teknobiyotik'ten alışveriş yapan bazı kişiler ilgisiz olduklarını söylemiş. Ben DARK N10 kasa almıştım sorun çıkmadı.

Sinerji’den epey alışveriş yaptım. Kasa, monitör, GPU, HDD vs. bileşenler aldım. Paketleme olaylarını çok beğenmiştim. Sapasağlam gelmişti hepsi elime.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı