Satılık Bilgisayar Bileşenleri (RAM, Anakart, Harddisk, İşlemci, KASA ve PSU)

Burak_Dönmez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde bulunan RAM, anakart, kasa + PSU, harddisk ve işlemciyi satıyorum. Parçalar şunlardır ;

RAM = 2x4 Gskill 1600 MHz RAM'dir. Bir seneliktir hiç bir sorunu yoktur. Kutusu, garanti belgesi vesaire yoktur. Sadece faturası vardır. Vatan Bilgisayara gittim ve sordum garantiye gitmesi gerektiği zaman ürün ve fatura yetiyormuş. Fatura olduğu için sorun yok.

İşlemci = INTEL i3 4150 işlemci. Bir seneye yakın oldu alalı. ARENA bilgisayar çıkışlıdır. Fatura yok ama kutu, içerik her şeyi var. Kutusunun içerisinde garanti belgesi var ARENA bilgisayarın. Orada numaralar yazıyor oradan ARENA bilgisayar'dan sorgulattım garantisi devam ediyor. Yani bozulduğu zaman ARENA bilgisayar'a gidince ilgileniyorlar. Sıcaklık AİDA64'de genellikle 32 derece ve aşağısında. Termal macun düzenli olarak değiştirdim. Benim yeni kasam soğuk olduğu için çok serin çalıştı.

Anakart = MSI H81M-P33 anakart. Alalı bir ay civarı oldu. Daha çok yeni. Her şeyi eksiksiz duruyor. Kutu, fatura, kutu içeriği hiç bir eksiği yok. Vatan Bilgisayar'dan alındı.

Harddisk = 1 TB Seagate 7200 RPM harddisk'tir. Bir seneliktir hiç bir sorunu yoktur. Şuan kullanıyorum Windows 8.1 Pro orjinal ile. Kutusu, garanti belgesi vesaire yoktur. Sadece faturası vardır. Yukarıda ki RAM ile faturaları aynıdır. Vatan Bilgisayara gittim ve sordum garantiye gitmesi gerektiği zaman ürün ve fatura yetiyormuş. Fatura olduğu için sorun yok. Windows açılış süresi de baya hızlı.

Kasa ve PSU = Gigabyte IF 133 550 Wat PSU'lu kasa. İçerisinde 550 Wat PSU var. 12 V kanalından 456 Wat veriyor. Bu kasayı GTX750 Ti ve i5 4690 tabanlı bir sistemde kullandım. Kasanın soğutması da iyidir. İçi serindi. Bir seneliktir. Kutu, fatura gibi şeyleri mevcut. Her şeyi tamdır.

Ürünler tek tek satılmamaktadır. İkişer parça şeklinde satıyorum. İstediğiniz parçaları söylersiniz ben de fiyat veririm. Küçük parçaları Sefaköy metrobüs durağına gelip verebilirim. Kasayı ise oturduğum yere gelirseniz verebilirim.

Öncelikle iyi satışlar. RAM ve HDD'ye ne istiyorsunuz?

Size 870 TL yaparım.

İşlemci - 300 TL,
RAM - 130 TL,
harddisk - 130 TL,
anakart - 130 TL,
kasa + PSU - 180 TL. Toplam 870 TL'den satabilirim.

.

.

İşlemci fiyatı - 300 TL,
RAM fiyatı - 140 TL,
harddisk fiyatı - 140 TL,
anakart fiyatı - 130 TL,
kasa + PSU - 180 TL. Toplam fiyat 900 TL'dir.

Aşağıda ki resimlerde ;

RAM'in ve harddisk'in faturası vardır,
anakart'ın kutusu, faturası ve tüm kutu içeriği vardır,
kasa'nın kutusu, faturası ve kutu içeriği vardır,
işlemci'nin kutusu, kutu içeriği ve belgeleri vardır. + olarak garantisinin devam ettiğine dair resim vardır.

Devamı.

Günceldir.

Güncel.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    795 KB · Görüntüleme: 504
  • 3.jpg
    3.jpg
    873,2 KB · Görüntüleme: 494
  • 4.jpg
    4.jpg
    909,3 KB · Görüntüleme: 418
  • 5.jpg
    5.jpg
    912,1 KB · Görüntüleme: 523
  • 11.jpg
    11.jpg
    998,6 KB · Görüntüleme: 440
  • 12.jpg
    12.jpg
    947,5 KB · Görüntüleme: 504
  • 13.jpg
    13.jpg
    985,4 KB · Görüntüleme: 537
  • 14.jpg
    14.jpg
    974,2 KB · Görüntüleme: 462
İsteyen oradan alsın.

RAM'in fiyatı 130 TL olarak güncellenmiştir.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Hakan Yıldız beğenmenizin bir nedeni vardır sanırım. :)

Günceldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı