Bilgisayar Bileşenlerini Nerede Toplamalıyım?

Sistem toplamak çok basit işin sadece mantığını çözmek yeterlidir. Bir kasa montajı yaparken mutlaka yanında kullanım kılavuzu bulundurmalısın. Ya da montajla ilgili bir sürü video var bu konuda Recep Baltaj çok güzel montaj videoları hazırlamış. Recep Baltaş'ın videolarını izleyerek mantığını kavrayabilirsin.

Ama kesinlikle sen topla verdiği hazzı biç birşey veremez. :)

Vatan'dan internet üzerinden alırsanız size parçaları toplayıp göndermezler. Ürünler gelince siz faturanızla gidip sistemi toplatabilirsiniz. İnternetten alacağınıza gidip direk alın ve toplatın. Kendiniz toplarsanız daha iyi olur. Çok zevkli oluyor :D. Technopat'ın videoları bu konu için yeterli.

Teşekkürler yorumlarınız için, zaten Recep Baltaş'ın bahsettiğiniz montaj videolarını izledim tam olarak olmasa da.Kendim toplarım ama bir şeyi yanlış yaparsam kırılma , yanma gibi olayların telafisi olmayacaktır diye düşünüyorum.

Teşekkürler yorumlarınız için, zaten Recep Baltaş'ın bahsettiğiniz montaj videolarını izledim tam olarak olmasa da.Kendim toplarım ama bir şeyi yanlış yaparsam kırılma , yanma gibi olayların telafisi olmayacaktır diye düşünüyorum.
Yanma gibi birşey olmaz. Kırılma konusunda eğer yanlış soketleri takmada gerektiğinden fazla güç harcarsan kırılabilir. Bir kaç video izle zaten mantığını çözersin olmadı videoya bakarak yaparsın ama mutlaka bu duyguyu yaşamanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı