Bilgisayar bileşenlerinin fiyatları düşme ihtimali var mı ?

DoğukanUa08

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İleride yeni nesil DDR4 tabanlı bilgisayar almayı düşünüyorum. Şimdilik hangi bileşenleri alacağımı konuşmayacağım. Sizde uğraşmayın zaten. Benim konuşacağım konu ileride benim tahminimce 6 Haziran'dan sonra yani seçimlerden sonra doların düşme ihtimali var mı ? DDR4 sistem yeni olduğundan pahalı olması makul. Fakat Haziran'dan sonra düşme ihtimali var mı ? Şuan dolar tavan yapmış durumda. Sizin değerli yorumlarınızı bekliyorum. İleride fiyat düşerse biraz daha ertelerim. Eğer fiyat düşmez ise Haziran'da direk aliyim. 6.000-7.000 TL arası bütçem var. Fakat bilgisayarımda OC, render, oyun için kullanacağımdan o bütçeyi aşıyor. Daha da bütçeyi çıkartamam.
Bana yol gösterirseniz çok mutlu olurum. Saygılarımla...

ben düşeceğinden yanayım,neden diye sorarsan bir yerde okumuştum sadece seçimlerle alakalı bir olaymış yani beklemekte fayda var tabii ki kesin birşey söyleyemem ama tahminimce düşecektir

Doların düşmesi uzun bir süre beklenmiyor. Dolar düşmeden düşeceğini sanmıyorum. Kampanya falan olur ise biraz düşüş olabilir. Onun dışında düşüş olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı