Bilgisayar BIOS ekranı ve Windows ekranı 30 dk sonra geliyor

TheEge150

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben askere gitmiştim 6 ay sorunsuz çalısmıs ama geldiğimde 30 dk da geç açıldığını fark ettim. İşlemci fanı yavaş dönüyor hani elimi bile acıtmıyordu. Ben Power'dan sandım arkadaşımdan 400W Power aldım ama yine aynı oldu sanki canı isteyince açılıyormuş gibi oluyor. Bunun sorunu nedir?

Eğer HDD varsa uzunca bir süre kullanılmadığı için bozulabiliyor aynı şey benim de başıma geldi HDD çok yavaşladı ve bir süre sonra tamamen bozuldu.

Diğer birimler içinde aynı şey geçerlimi bilmiyorum isterseniz format atmayı deneyin.

Eğer HDD varsa uzunca bir süre kullanılmadığı için bozulabiliyor aynı şey benim de başıma geldi HDD çok yavaşladı ve bir süre sonra tamamen bozuldu.

Bende SSD vardır askere gitmeden önce almıştım sağlam duruyor ses çıkmıyor HDD de takılı ama ondan olacağını sanmıyorum. Direkt BIOS da gözükmüyor Full siyah ekran çünkü.

BIOS güncellemesi yapın daha sonra Windows temiz kurulum yapın.
Herhangi bir değişiklik olmazsa BIOS pilini değiştirin.
En son seçenek RAM kalıyor zaten.

İşlemci düşünmüşdüm hocam ben ama BIOS pilini ve RAM'i yarin deneyeceğim teşekkürler olmazsa size tekrardan yazarım.

BIOS güncellemesi yapın daha sonra Windows temiz kurulum yapın.
Herhangi bir değişiklik olmazsa BIOS pilini değiştirin.
En son seçenek RAM kalıyor zaten.

Hocam denedik ama maalesef görüntü alamadık ekran kartını denedim ama sağlamdır sizce sorun neden olabilir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı