Bilgisayar bir anda donuyor ve hiçbir tuş işlemiyor

Rowns

Centipat
Daha fazla  
LoL oynarken bir anda donuyor, işlevsiz hale geliyor tüm fonksiyonlar. 10DK-15dk bekledikten sonra açılıyor. AMD yazılım hatası veriyor. Ekran kartı yeniden başlatıldı gibi. Veya beklemeyip kapatıyorum kasa tuşundan.

LoL oynarken bir anda donuyor, işlevsiz hale geliyor tüm fonksiyonlar. 10DK-15dk bekledikten sonra açılıyor. AMD yazılım hatası veriyor. Ekran kartı yeniden başlatıldı gibi. Veya beklemeyip kapatıyorum kasa tuşundan.

Ekran kartına overclock yaptın mı? Bazen overclock olan ekran kartlarında böyle bir sorun oluyor. (AMD için sanırım bende aynı sorun olmuştu)

10-15 dakika mı? Bilgisayar komaya giriyor desene. Bu tek LoL oynarken mi oluyor yoksa farklı oyunlarda ya da tarayıcıda gezerken de yaşıyor musun?

Genellikle LoL'de oluyor başka yaşamadım diye hatırlıyorum. 1 ay önce tarayıcıda da başıma gelmişti ama kısa sürede düzeldi.

Ekran kartına overclock yaptın mı? Bazen overclock olan ekran kartlarında böyle bir sorun oluyor. (AMD için sanırım bende aynı sorun olmuştu)

Yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle lolde oluyor başka yaşamadım diye hatırlıyorum 1 ay önce tarayıcıda da başıma gelmişti anma kısa sürede düzeldi.

Tarayıcı için şunu biliyorum da tek bir oyunda olan şey için kesin konuşamam. Oyun dosyalarını kontrol etmek ve arka planda bir tarayıcı açıksa kapat iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı