Bilgisayar bir anda kapandı

qu4rex

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, bugün bilgisayarımda oyun oynarken bilgisayarım aniden kapandı. Bu neden kaynaklı olabilir? (Laptop)

Yapmazsa bilgisayar=booommmm anakart bile yanabilir GTA 5 oyuncusuyum.
Ne alaka? Arkadaşlar laptopunun yeni olduğunu ve termal macun değişiminin gerek olmadığını belirtmiş. Lütfen bilmeden yorum yapmayın.

Hocam merhabalar. Sisteminizde virüs var mıydı? Sistem özellikleriniz neler? Sisteminizin kapandığı sırada ne yapıyordunuz?

Ne alaka? Arkadaşlar laptopunun yeni olduğunu ve termal macun değişiminin gerek olmadığını belirtmiş. Lütfen bilmeden yorum yapmayın.

Hocam merhabalar. Sisteminizde virüs var mıydı? Sistem özellikleriniz neler? Sisteminizin kapandığı sırada ne yapıyordunuz?

Sen çok mu iyi biliyorsun bunun gibi kaç bilgisayar düzelttim.

Merhaba sistemimde virüs yok çünkü düzenli olarak kontrol yapıyorum. Sistem kapandığında oyun oynuyordum.
Umarım o bilgisayarı oyun için almamışsındır. Yanmaz patlamaz korkma. Ama zararlı. Böyle kapanır bilgisayar. Ömrü kısalır.
Bilgisayarımı nerden biliyorsun ?

Sistem şu şekilde
AMD Ryzen 5 4600h
8 GB ram
GTX 1650

Geri
Yukarı