Bilgisayar bir anda kapandı

y.yazici

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı açtım, şifremi giriyordum ancak bir anda bilgisayarım kapandı ve güç düğmesine bastım açılmadı.
Bir daha bastım açılmadı, sonra arkadan oradaki güç girişinin üstündeki tuşu kapatıp açtım yaptım ve açıldı.
Biraz korktum ama sıkıntısı yok, neden oldu bu peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımı açtım, şifremi giriyordum ancak bir anda bilgisayarım kapandı ve güç düğmesine bastım açılmadı.
Bir daha bastım açılmadı, sonra arkadan oradaki güç girişinin üstündeki tuşu kapatıp açtım yaptım ve açıldı.

Arama kısmına güvenilirlik geçmişinden gir bak SS atarsın.

Windows 11 mi kullanıyorsun? Bendede 10-15 dk önce PC kafayı yedi ondan soruyorum.

Bende kullanıyorum hiçbir şey yok bende.
15 dk önce falan pc bişeylar oldu tümden kapatım zar zor masaüstüne geldim kasperskydan "zayıf windows" uyarısı yedim ondan önce PC açılırken Dengesiz windows gibi birşey yazmıştı.

15 dk önce falan PC bir şeylar oldu tümden kapatım zar zor masaüstüne geldim Kaspersky'dan "zayıf Windows" uyarısı yedim ondan önce PC açılırken dengesiz Windows gibi bir şey yazmıştı.

Bilmiyorum Windows 11 daha yeni belki onunla alakalı bir sorundur psudanda olabilir zayıf Windows demesinden yola çıkarak PSU diyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-30 231058.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-30 231058.png
    57,1 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Yani bir şey yok sorunsuz çalışıyor sıcaklık 55-60 arası ama açtım bir anda kendiliğinden kapandı sonra açamadım anca hiç yerinden kapatıp aç yapınca açıldı.

Sistem kendini kapatmış PSU korumaya almış tekrar olmaz sanırım bugün bir güç kesintisi falan yaşadınız mı yaşamadıysanız sistemi kapattığınızda arkadan PSU'nun gücünü düğmesinden kesin bilgisayarı açma tuşu Power'dan bahsediyorum ona basılı tut 10 15 saniye statik enerji varsa alsın.

Sistem kendini kapatmış PSU korumaya almış tekrar olmaz sanırım bugün bir güç kesintisi falan yaşadınız mı yaşamadıysanız sistemi kapattığınızda arkadan PSU'nun gücünü düğmesinden kesin bilgisayarı açma tuşu Power'dan bahsediyorum ona basılı tut 10 15 saniye statik enerji varsa alsın.
çok teşşekür ederim yeni aldım korktum bir şey oldu diye

Geri
Yukarı