Bilgisayar Bluetooth kulaklığı görmüyor

demmua

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler yeni bilgisayar aldım 1 ay önce, dün de yeni kulaklık aldım ama bilgisayarım Bluetooth kulaklığımı görmüyor. Telefonum görüyor bilgisayarım görmüyor neden olabilir?

Eğer kulaklık ile alakalı ise kulaklığa hard reset atın ancak bu her marka kulaklığa göre değişir ancak kulaklık ile değil bilgisayar ile alakası var ise bilgisayarın Bluetooth sürücüsünü güncellemeniz yeterli olacaktır. Beğendiyseniz çözüm olarak işaretlerseniz diğer arkadaşlar da yararlansın.

İyi günler yeni bilgisayar aldım 1 ay önce, dün de yeni kulaklık aldım ama bilgisayarım Bluetooth kulaklığımı görmüyor. Telefonum görüyor bilgisayarım görmüyor neden olabilir?

Hocam işine yarar mı bilmem ama ben Windows 7 kullanırken görmüyordu. Windows 10'a yükseltince gördü. Belki Bluetooth adaptörünüz sıkıntılıdır.

Anakart desteklemiyorsa bunun için Bluetooth adaptörü almanız gerekir. Anakart destekliyor mu veya adaptörünüz var mı?

Bilgisayrda Bluetooth desteği var mı?

Evet var cihazı bulamıyor görmüyor

Hocam işine yarar mı bilmem ama ben Windows 7 kullanırken görmüyordu. Windows 10'a yükseltince gördü. Belki Bluetooth adaptörünüz sıkıntılıdır.

Windows 11 Pro benimki

Anakart desteklemiyorsa bunun için Bluetooth adaptörü almanız gerekir. Anakart destekliyor mu veya adaptörünüz var mı?

Peki bilgisayarın diğer aygıtları görüp kulaklığı görmemesi normal mi?

Geri
Yukarı