Bilgisayar Boşta 100 Dereceye Kadar Isınıyor

@Silinen üye Hayır şuan izlemiyorum bazen twitch izlerim şimdi sadece technopat açık şimdi biosu fabrika ayarlarına çevirdim fakat yine aynı maalesef şu anda pc nin olduğu oda buz gibi olmasına ve altında fan olmasına rağmen böyle

İçini açıp bakır boruları falan yeniden kontrol ettiniz mi? Acaba toprlarken ufak bir sorun olduysa ve bilgisayar ısındı olarak algılayıp fanı açıyor olabilir belki. Soğuk üflüyor dediniz sonuçta.

Yazılımsal olarak söyleceklerimi söyledim kardeşim, zaten sen de temiz kurulum driver fln halletmişsin. Donanım konusunda uzman değilim kusura bakma, istersen yöneticileri etiketle soruna onlar bir yardımcı olsunlar. Donanım beni aşıyor, yazılımsal olsa yardımcı olurdum.

8 gb ram
Gt 940m 2gb
İ5
Win 10
_20181225_211444.JPG

Bu arada şöyle bir açık var ama bu açık olduktan 8 ay falan sonra oldu bu olay
@Travis

Menteşe kırılması. Nalet bir sorun asla tamir olmuyor. Yaptırsanda yine kırılıyor. Benim eski bilgisayarımda böyle kırıldı ama bu kadar açılmıyor bir şekilde Türk usulu hallettim işi artık tamir olmayınca.
İçini açıp her şey yerli yerine tam oturmuş mu diye kontrol etmenizi öneriyorum yeniden. Yazılımsal olarak her şeyi yapmışsınız çünkü.

Fotoğrafta tamam gibi duruyor. Elinle yoklayıp her şey tamam oturmuş diyorsan benim aklıma başka bir ihtimal gelmiyor sorunla ilgili.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı