Bilgisayar boşta %80 RAM kullanıyor

• Konuyu başlatan glorwy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 366

glorwy

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba bilgisayarım nedensiz yere çok RAM yiyor. Belki zararlı bir yazılım yüzündendir diye format bile attım ama hala aynı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-08 214238.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-08 214238.png
    118,5 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
WSAPPX servisi, Windows Metro uygulamaları için gerekli bir servis. Windows 11 metro uygulamalara çok abandığı içim bu kadar Ram tüketmesi normal.

Ben o hizmeti sildim çünkü Windows metro uygulamaları hiç kullanmıyorum ve ihtiyacım da olmuyor.

Dostlar merhaba bilgisayarım nedensiz yere çok RAM yiyor. Belki zararlı bir yazılım yüzündendir diye format bile attım ama hala aynı.

Anlasilan 2 GB'ya da 4 GB RAM'in var. Sence bu RAM'ler Windows 11 icin yeterli mi? Ha kullanim fazla evet ama RAM'lerin dusuk.

Kaç GB raminiz var söyleseniz keşke. 4GB mı 6Gb mi ne yani. Çünkü bu ramlerle windows 10 kullanıyorsan gayet normal
8gb ram rtx 3050 i5 12th

Anlasilan 2 GB'ya da 4 GB RAM'in var. Sence bu RAM'ler Windows 11 icin yeterli mi? Ha kullanim fazla evet ama RAM'lerin dusuk.
yok hocam ram 8

evet hocam

WSAPPX servisi, Windows Metro uygulamaları için gerekli bir servis. Windows 11 metro uygulamalara çok abandığı içim bu kadar Ram tüketmesi normal.

Ben o hizmeti sildim çünkü Windows metro uygulamaları hiç kullanmıyorum ve ihtiyacım da olmuyor.
biraz daha açabilirmisiniz hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı