Çözüldü Bilgisayar boşta olmasına rağmen işlemci tam yükte çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmetEmin555

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi bilgisayarda bir şey açık değil ama işlemci ve ekran kartı tam yükte çalışıyorlar. Çözümü nasıl olabilir?

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-29_211922877.png
    resim_2023-07-29_211922877.png
    55,8 KB · Görüntüleme: 19
Çok bir şeyim açık değil.
Opera'da birkaç eklentiniz var heralde. Veya birkaç sekme açık. Ram kutusunun üstüne basıp ekran görüntüsü atabilir misiniz tekrar? Şuan işlemcide sıkıntı yok çünkü. Sıkıntı olduğu an direkt onun ekran görüntüsünü atın.

Opera'da birkaç eklentiniz var heralde. Veya birkaç sekme açık. Ram kutusunun üstüne basıp ekran görüntüsü atabilir misiniz tekrar? Şuan işlemcide sıkıntı yok çünkü. Sıkıntı olduğu an direkt onun ekran görüntüsünü atın.
3 tane sekmem açık o kadar.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-29_212241315.png
    resim_2023-07-29_212241315.png
    60,9 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
3 tane sekmem açık o kadar.
Hocam RAM kullanımı bir tık fazla gibi. Reset ile düzelir diye tahmin ediyorum. Dediğim gibi eğer işlemci kullanımı artarsa o zaman resim atın tekrar.

Hocam RAM kullanımı bir tık fazla gibi. Reset ile düzelir diye tahmin ediyorum. Dediğim gibi eğer işlemci kullanımı artarsa o zaman resim atın tekrar.

Sağ ol kral hallettim. ScpToolkit'i silince düzeldi sitem. Vakit ayırdığın için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı