Bilgisayar bozuldu

Sugibihayat

Zeptopat
Daha fazla  
Sizden yardım istiyorum. Kuzenim gece gece PC'yi bozmuş, bana dedi ne yapacağım. Ben de buraya yazmaya karar verdim, bilgisayar cahiliyim, fazla bir şey bilmiyorum. Elimde bir tane görüntü var, kuzenim başka görüntü atamadı. Cezaneye gittikleri için çok detaya indim, pardon bana yardım edebilecek kişiler var mı acaba? Saygılar sevgiler.
Görüntü bu.

Dosya Ekleri

• 20211209_020532.jpg
    20211209_020532.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 369
Son düzenleyen: Moderatör:
Sizden yardım istiyorum. Kuzenim gece gece PC'yi bozmuş, bana dedi ne yapacağım. Ben de buraya yazmaya karar verdim, bilgisayar cahiliyim, fazla bir şey bilmiyorum. Elimde bir tane görüntü var, kuzenim başka görüntü atamadı. Cezaneye gittikleri için çok detaya indim, pardon bana yardım edebilecek kişiler var mı acaba? Saygılar sevgiler.
Görüntü bu.
Kuzenine bu ekran geldiğinde klavyeden f1'e basmasını söyle tam okuyamadım yazılar silinik gözüküyor ama f1'e basınca bu mavi yazıyı geçip işletim sistemini açması lazım bilgisayarın.

Görüntü bu.

Fotoğrafı daha net atar mısın?

F1 butonuna bas OS'a geri dönecektir.

Geri
Yukarı