Bilgisayar çalışırken bir anda Sinyal yok uyarısı veriyor

Mustafa_9

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama aniden ekran gidiyor ve monitöre sinyal yok yazısı geliyor (bilgisayar çalışırken). Bilgisayarı kapama tuşundan kapatıp açmadığım zaman düzelmiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüleri güncel mi? DDU ile driveri kaldırıp temiz kurulum deneyin.

Hiç bilgi vermemişsiniz nasıl sorununuza çözüm bulacağız? Ne bilgisayarı yazmışsınız ne kullandığınız kabloyu ne de monitörü profilinzde Mac gözüküyor Mac mi kullanıyorsunuz?

Hiç bilgi vermemişsiniz nasıl sorununuza çözüm bulacağız? Ne bilgisayarı yazmışsınız ne kullandığınız kabloyu ne de monitörü profilinzde Mac gözüküyor Mac mi kullanıyorsunuz?
Valla ben sinyal yoktan masaüstü olduğunu anlayabildim sadece. 🤣 🤣

Nvidia gtx 750 ti 2gb ekran kartı
Amd Phenom x4 955 İşlemci
8gb ddr3 1600 mhz ram
M5A78L-M LX V2 anakart
500w powersupply

Valla ben sinyal yoktan masaüstü olduğunu anlayabildim sadece. 🤣 🤣
Nvidia gtx 750 ti 2gb ekran kartı
Amd Phenom x4 955 İşlemci
8gb ddr3 1600 mhz ram
M5A78L-M LX V2 anakart
500w powersupply

Ekran kartı sürücüleri güncel mi? DDU ile driveri kaldırıp temiz kurulum deneyin.
Evet güncelledim ama sorun devam ediyor

Vallahi ben sinyal yoktan masaüstü olduğunu anlayabildim sadece. 🤣 🤣

VGA kablo

NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB ekran kartı
AMD Phenom X4 955 İşlemci
8 GB DDR3 1600 MHz RAM
M5A78L-M LX V2 anakart
500W Power Supply

NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB ekran kartı
AMD Phenom X4 955 İşlemci
8 GB DDR3 1600 MHz RAM
M5A78L-M LX V2 anakart
500W Power Supply

Evet güncelledim ama sorun devam ediyor

VGA kablo

Eskiden sorun var mıydı güncellemeden sonra sorununuz başladıysa tekrar DDU ile silip sorun olmayan driver sürümünü kurun.

Eskiden sorun var mıydı güncellemeden sonra sorununuz başladıysa tekrar DDU ile silip sorun olmayan driver sürümünü kurun.
Son 6 aydır bu sorun var bu aralar çok fazla olmaya başladı denerim eski sürümleri

Ekran kartı kendini kapatıyor gibi. Isınma olabilir. Oyun sırasında mı oluyor?
Oyunda da oluyor normal kullanımda da

Son düzenleme:

Geri
Yukarı