Bilgisayar çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Lofticries

Hectopat
MSI H81M-P33
i5-4460
Sapphire R9 380 4gb
1x Kingston Hyperx Savage 8gb 1600mhz cl9 ddr3 ram
Zalman R1 600LE kasa

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir bilgisayar topladım, çalıştırdığımda fanlar falan çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Birde ekran kartının fanları sanki dönecekmişte takılıyormuş gibi birşeyler yapıyor. Sebebi ne olabilir? Videoda çektim bununla ilgili linki aşağıda.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ekran kartını beslemesiyle birlikte çıkar onbort vga çıkışın varsa öyle görüntü almaya bak kartın ya yerinden oynamış veya beslemesi çıkmış olabilir.

Birçok sebebi olabilir, RAM, GPU, PSU. RAM'leri çıkartıp tekrar takın olmazsa Ekran kartını söküp Onboard üzerinden çalıştırın bilgisayarı eğer olmazsa farkı çözümler deneriz.

ekran kartına hdmi ile bağladım görüntü alamadım. onboarda da vga ile bağladım yine görüntü alamadım. komple işlemci fanını söküp tekrar taktım, rami söküp slot değiştirdim yine olmadı. kafayı yiycem ne kaldı başka bilmiyorum. aklıma gelen son seçenekler ya anakartın tek ram ile çalışmıyor olması ya da standart monitör bağlamamış olması (monitör olmadığı için elimde lg 3d televizyona bağladım).

ekran kartına hdmi ile bağladım görüntü alamadım. onboarda da vga ile bağladım yine görüntü alamadım. komple işlemci fanını söküp tekrar taktım, rami söküp slot değiştirdim yine olmadı. kafayı yiycem ne kaldı başka bilmiyorum. aklıma gelen son seçenekler ya anakartın tek ram ile çalışmıyor olması ya da standart monitör bağlamamış olması (monitör olmadığı için elimde lg 3d televizyona bağladım).
Ekran kartını çıkarmadan onboard'a bağlarsanız görüntü alamamanız normal. Kartı çıkardınız mı ?

''LG 3D TV'ye bağladım'' demişsiniz. TV'nin Çözünürlüğünüde algılamamış olabilir. Aynı sorunu TV'de bende yaşamıştım. Monitör ile deneyin mutlaka çalışacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı