Bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok

Güç kaynağı yeterli mi? Ayrıca görüntü aldığınız ekran kartı takılı iken DDU ile sistemdeki eski ekran kartı sürücülerini kaldırıp daha sonra R7 250'yi takınız. Belki faydası olur.

Güç kaynağı yeterli mi? Ayrıca görüntü aldığınız ekran kartı takılı iken DDU ile sistemdeki eski ekran kartı sürücülerini kaldırıp daha sonra R7 250'yi takınız. Belki faydası olur.
Güç kaynağı 300 w yeterli herhalde arkadaşin pcsinde açılıyor abi bide r7 250 ile güvenli modda açınca pc yi ekran kartı görünüyo ama normal açınca casper yazisindan sonra siyah ekran oluyor o dediginizi denedim olmadı yine.

Güç kaynağı 300 w yeterli herhalde arkadaşin pcsinde açılıyor abi bide r7 250 ile güvenli modda açınca pc yi ekran kartı görünüyo ama normal açınca casper yazisindan sonra siyah ekran oluyor o dediginizi denedim olmadı yine.
Tamam güvenli modda açıp son kez sürücüleri kurun yeni kartın sürücülerini sonra zaten yeniden başlatma ister sonra deneyin

Garip bir durum. Temiz kurulum yapın diyeceğim de ya orada da görüntü vermezse diye diyemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı