Bilgisayar çalışıyor ancak görüntü gelmiyor

HaIaskar

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarın tüm parçalarını yeni aldım. Bilgisayarı açıyorum her şey çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Farklı bir laptopla deneyince görüntü geliyor monitörde sorun yok. Fanlar çalışıyor, ışıklar yanıyor, ekran kartı fanları dönüyor ama no signal yazıyor ekranda.

Bios pilini söküp enerjiyi sıfırlayın ve bilgisayaraı tekrar çalıştırın. Bunları yaparken güç kablosunu çekmeyi unutmayın. Pili çektikten sonra 20-30 kez power tuşuna basın.

Ekran kartı var ise görüntü kablonuzun anakarta değil ekran kartına bağlı olduğundan emin olun.

Bilgisayarın tüm parçalarını yeni aldım. Bilgisayarı açıyorum her şey çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Farklı bir laptopla deneyince görüntü geliyor monitörde sorun yok. Fanlar çalışıyor, ışıklar yanıyor, ekran kartı fanları dönüyor ama no signal yazıyor ekranda.
Windows ctrl shift b tuşlarına basar misiniz ekran kartını resetleyecektir

BIOS pilini söküp enerjiyi sıfırlayın ve bilgisayaraı tekrar çalıştırın. Bunları yaparken güç kablosunu çekmeyi unutmayın. Pili çektikten sonra 20-30 kez Power tuşuna basın.

Ekran kartı var ise görüntü kablonuzun anakarta değil ekran kartına bağlı olduğundan emin olun.

Şimdi deniyorum hocam.

Windows ctrl shift b tuşlarına basar misiniz ekran kartını resetleyecektir
Daha ilk defa prize taktım. İşe yarar mı?

Aynı sorun bencede var laptop ama çalışıyor sadece ekrani yok tv bağlayınca sinyal yok diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı