Bilgisayar çalışıyor fakat ekran yok

PazaniL

Hectopat
Termal macun sürmek için ekran kartını falan çıkartmıştım sürdüm falan ama şimdi yine fanlar çalışıyor ama görüntü yok. Onboarda taktım bende açıldı sonra çıkarıp ekran kartına taktım aynı sorun BIOS pili falan çıkarıp denedim değiştirdim olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Yanlış okumanın yararları. Ekran kartını ya da cıkartırken çentik var cıkarırken onu actın mı?=

Ben ekran kartını düz takıyorum ellemiyorum kapatma falan çünkü ben ekran kartını kasaya zor takmıştım konu açmıştım hatta atayım göz atın isterseniz Çözüldü: Ekran kartı takılamıyor

20210825_155556-jpg.1148173

İşlemcıde sorun olabilir mi tam anlatır mısınız bir ekran kartı dıyorsunuz bir işlemci.

Termal macun almıştım işlemciye sürmek için ekran kartını falan çıkarttım sürdüm işlemci soğutucuyu takdım ekran kartını takdım geri yerine sonra kasayı açtım görüntü gelmedi BIOS pilini çıkartıp falan denedim olmadı onboard a takdım kabloyu çalıştı bilgisayar.

Ben ekran kartını düz takıyorum ellemiyorum kapatma falan çünkü ben ekran kartını kasaya zor takmıştım konu açmıştım hatta atayım göz atın isterseniz Çözüldü: Ekran kartı takılamıyor

20210825_155556-jpg.1148173

Termal macun almıştım işlemciye sürmek için ekran kartını falan çıkarttım sürdüm işlemci soğutucuyu takdım ekran kartını takdım geri yerine sonra kasayı açtım görüntü gelmedi BIOS pilini çıkartıp falan denedim olmadı onboard a takdım kabloyu çalıştı bilgisayar.

Video cekip paylaşabılır mısınız?

Sorunun ekran kartında olduğunu sanmıyorum bios pilini çıkartın ramlerinizi de çıkartın 15 dakika kadar bekleyin ramleri eski konumlarından farklı şekilde takarak bios pilini de geri takın çalıştırın. Bu sorun dünyada en çok benim başıma gelmiştir. (Her zaman çalışmadı biraz şans işi :))

Sorunun ekran kartında olduğunu sanmıyorum BIOS pilini çıkartın RAM'lerinizi de çıkartın 15 dakika kadar bekleyin RAM'leri eski konumlarından farklı şekilde takarak BIOS pilini de geri takın çalıştırın. Bu sorun dünyada en çok benim başıma gelmiştir. (her zaman çalışmadı biraz şans işi :))

Ama onboard kartı çalışıyor?

Geri
Yukarı