Bilgisayar çalışıyor fakat görüntü gelmiyor

ATADAMTR

Centipat
Bilgisayarı 3-4 aydır kullanmıyordum, şimdi tekrar kurayım dedim fakat görüntü gelmiyor. Klavye, mouse ışıkları da yanmıyor. Monitörün ışığı yanıp sönüyor. İşlemci fanı, power supply fanı falan dönüyor ama ekran kartı fanı dönmüyor, ekran kartını alalı 5 ay civarı oldu, eski ekran kartım da duruyordu, onu da denedim fakat bir işe yaramadı. RAM'lerin yerlerini değiştirdim, tek tek taktım. RAM, ekran kartı, işlemci ve kabloları söktüm taktım. CMOS reset attım. BIOS pilini çıkarıp 10-15 dakika bekledim. Yardım edin lütfen. Önceden de böyle olmuştu, çıkarıp takmıştım RAM'leri, ekran kartını falan düzelmişti ama bu sefer olmuyor.
  • Anakart: Foxconn G31MV/G31MV-K
  • İşlemci: Intel Duo 2 Core
  • Ekran kartı: MSI AMD Radeon R7 240 1 GB DDR3
  • RAM: 2x2GB DDR2

Ya
Bilgisayarı 3-4 aydır kullanmıyordum, şimdi tekrar kurayım dedim fakat görüntü gelmiyor. Klavye, mouse ışıkları da yanmıyor. Monitörün ışığı yanıp sönüyor. İşlemci fanı, power supply fanı falan dönüyor ama ekran kartı fanı dönmüyor, ekran kartını alalı 5 ay civarı oldu, eski ekran kartım da duruyordu, onu da denedim fakat bir işe yaramadı. RAM'lerin yerlerini değiştirdim, tek tek taktım. RAM, ekran kartı, işlemci ve kabloları söktüm taktım. CMOS reset attım. BIOS pilini çıkarıp 10-15 dakika bekledim. Yardım edin lütfen. Önceden de böyle olmuştu, çıkarıp takmıştım RAM'leri, ekran kartını falan düzelmişti ama bu sefer olmuyor.
  • Anakart: Foxconn G31MV/G31MV-K
  • İşlemci: Intel Duo 2 Core
  • Ekran kartı: MSI AMD Radeon R7 240 1 GB DDR3
  • RAM: 2x2GB DDR2
Ya anakartınızın kuzey köprüsü yandı. Yada İşlemcinizde bir problem var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı