Bilgisayar çalışıyor iken ekran kartı BIOS'u değiştirilir mi?

IJ3urakPasaI

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. ASUS ROG STRIX GTX 1660 Ti ekran kartı kullanıyorum. Bilgisayar çalışıyorken ekran kartının üzerindeki fiziksel BIOS switchinden performans veya sessiz BIOS geçişleri yapmak mümkün mü? Hiç denemedim yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Bu işlemi PC kapalıyken mi yapmam gerekir yoksa açıkken yapsam bir sorun oluşur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım bende aynı şekil ters bir durum oluşabilir diye kartı aldım alalı switche dokunmadım bile 😀 İlginiz için teşekkür ederim. İyi forumlar.

Merhabalar. ASUS ROG STRIX GTX 1660 Ti ekran kartı kullanıyorum. Bilgisayar çalışıyorken ekran kartının üzerindeki fiziksel BIOS switchinden performans veya sessiz BIOS geçişleri yapmak mümkün mü? Hiç denemedim yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Bu işlemi PC kapalıyken mi yapmam gerekir yoksa açıkken yapsam bir sorun oluşur mu?

Olmaz diyemem ama ben değiştirdim bir şey olmadı.

Değiştirin bir şey olmaz ama yeniden başlattıktan sonra aktif olacaktır.

Geri
Yukarı