Bilgisayar çalıştığı halde ekrana görüntü gelmiyor

Flugelhorn

Hectopat
Arkadaşlar selam. Bilgisayarı birkaç saat önce sorunsuz bir şekilde kapadım. Az önce açmaya çalıştığımda ise görüntü gelmedi ekrana ama bilgisayardan sesler falan geliyordu. Sonrasında da ALT+F4 ile kapatabildim. Her şeyi kontrol ettim ama sorunu bulamadım. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, fiyatına uygun dedim. Arkadaşım 75 Hz 1080P almıştı ama 1000 lira civarı vermişti ondan şaşırdım. Sanırım IPS falandı onunki ondan pahalı.

Buyrun:ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms (HDMI+VGA) Full HD Monitör UM.WE0EE.A01 | Trendyol.
Evet, fiyatına uygun dedim. Arkadaşım 75 Hz 1080P almıştı ama 1000 lira civarı vermişti ondan şaşırdım. Sanırım IPS falandı onunki ondan pahalı.

Monitör FreeSync'de destekliyor AMD ekran kartınız varsa bu monitör çok iyi gelecek size :)

75 Hz'de veya 60Hz MS değerini anlamak mümkün değil bü yüzden alacağınız monitörün MS değerine pek dikkat etmenize gerek yok VA panel 60Hz 5ms 21.5 Inc monitörler 2.el olarak 400 ila 200 arası değişiyor ben bu şekilde yeni bir monitör almanızı öneririm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı