Çözüldü Bilgisayar kasa camını çıkarırsak ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibo3838

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı yeni aldım stok fan kullanıyorum 85 derece oluyor Valorant oynarken camı çıkarsam ne kadar fark eder. Kasa fotoğraftaki yerde.
Bir de kasa 4 fanlı 3 önde iki arkada.

3 önde 1 arkada.

IMG_20240314_183753.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
ön paneldeki cam yapıştırma oluyor genelde arkadan ön tarafa ittirince ön panelden ayrılıyor bu işlemi yaparsan toz sorunun olur olmasını istemiyorsan fan filtreleri var 12 cm onları takabilirsin ben öyle yaptım tiz sorunuda yok bilgisayar 8, 10 derece ısısı düştü

Kaliteli 1 termal.

Bilgisayarı yeni aldım stok fan kullanıyorum 85 derece oluyor Valorant oynarken camı çıkarsam ne kadar fark eder. Kasa fotoğraftaki yerde.
Bir de kasa 4 fanlı 3 önde iki arkada.

3 önde 1 arkada.

Eki Görüntüle 2144707

Kaliteli bir termal macun ve kule fan bunları almazsan işlemci çok hızlı bir şekilde zarar görebilir. İşlemcinin yakmaktansa bunları yap derim.

Üstte bir arkadaş demiş. Ppo ayarını yap düzelecektir. Ryzen Master üzerinden devamını hallediyorsun. 5600'e sahibim, ppodan önce 60 derecelerde 4-4.4 GHz arası gidip geliyordum. Şimdi de aynı sıcaklıktayım 4.55 GHz de kullanıyorum.

Kasa adı alabilir miyim? Beğendim de.

Geri
Yukarı