Bilgisayar çok fazla donuyor.

eblgn61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda fraps kayıtları D de depolanıyor bugün fazlalıkları silmek için D ye girer girmez videoları daha seçerken bilgisayar dondu en az 5 dakika sonra düzeldi ardından tekrar d ye girer girmez dondu yine bi 5 dakikalık beklemeden sonra videolardan birini açmaya çalıştım açılmadan dondu yine en sonunda bıktım silmicem tamam dedim bu seferde audacity açılırken dondu en az 1 saat bu donmalarla uğraştım daha öncede böyle olmuştu ama o zaman günde 1 -2 kere oluyodu şimdi en az 20 kere oldu 1 saat içinde daha önce belki virüs vardır diye eset nod32 ye taratmıştım ama virüs felan bulmamıştı lütfen yardım edin tek çare format mı ? Bilgisayarım windows 8.1

Arkadaşlar bilgisayarımda fraps kayıtları D'de depolanıyor bugün fazlalıkları silmek için D'ye girer girmez videoları daha seçerken bilgisayar dondu en az 5 dakika sonra düzeldi ardından tekrar D'ye girer girmez dondu yine bir 5 dakikalık beklemeden sonra videolardan birini açmaya çalıştım açılmadan dondu yine en sonunda bıktım silmeceğim tamam dedim bu seferde audacity açılırken dondu en az 1 saat bu donmalarla uğraştım daha önce de böyle olmuştu ama o zaman günde 1 -2 kere oluyordu şimdi en az 20 kere oldu 1 saat içinde daha önce belki virüs vardır diye ESET nod32'ye taratmıştım ama virüs falan bulmamıştı tek çare format mı? Bilgisayarım Windows 8.1.

RAM'lar kaç GB? Sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı