Bilgisayar çok fazla donuyor.

eblgn61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda fraps kayıtları D de depolanıyor bugün fazlalıkları silmek için D ye girer girmez videoları daha seçerken bilgisayar dondu en az 5 dakika sonra düzeldi ardından tekrar d ye girer girmez dondu yine bi 5 dakikalık beklemeden sonra videolardan birini açmaya çalıştım açılmadan dondu yine en sonunda bıktım silmicem tamam dedim bu seferde audacity açılırken dondu en az 1 saat bu donmalarla uğraştım daha öncede böyle olmuştu ama o zaman günde 1 -2 kere oluyodu şimdi en az 20 kere oldu 1 saat içinde daha önce belki virüs vardır diye eset nod32 ye taratmıştım ama virüs felan bulmamıştı lütfen yardım edin tek çare format mı ? Bilgisayarım windows 8.1

Arkadaşlar bilgisayarımda fraps kayıtları D'de depolanıyor bugün fazlalıkları silmek için D'ye girer girmez videoları daha seçerken bilgisayar dondu en az 5 dakika sonra düzeldi ardından tekrar D'ye girer girmez dondu yine bir 5 dakikalık beklemeden sonra videolardan birini açmaya çalıştım açılmadan dondu yine en sonunda bıktım silmeceğim tamam dedim bu seferde audacity açılırken dondu en az 1 saat bu donmalarla uğraştım daha önce de böyle olmuştu ama o zaman günde 1 -2 kere oluyordu şimdi en az 20 kere oldu 1 saat içinde daha önce belki virüs vardır diye ESET nod32'ye taratmıştım ama virüs falan bulmamıştı tek çare format mı? Bilgisayarım Windows 8.1.

RAM'lar kaç GB? Sorun olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı