Bilgisayar çok ses çıkarmaya başladı

siyahkapln16

Kilopat
Daha fazla  
1 aylık sistem normalden daha fazla ses çıkarmaya başladı. Önceden fark etmezdim bile, şimdi kulaklık takılıyken bile ses geliyor. Virüs korkum var açıkçası. Orijinal McAfee yüklü ama anlayamadım. Neden fazla gürültü yapmaya başlamış olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Aylık sistem normalden daha fazla ses çıkarmaya başladı. Önceden fark etmezdim bile, şimdi kulaklık takılıyken bile ses geliyor. Virüs korkum var açıkçası. Orijinal McAfee yüklü ama anlayamadım. Neden fazla gürültü yapmaya başlamış olabilir?

Sisteminiz güncel mi? Bir de arkada çalışan gereksiz programlar olabilir. Onları devre dışı bırakın. Manuel olarak kullanıma ayarlayın.

1 Aylık sistem normalden daha fazla ses çıkarmaya başladı. Önceden fark etmezdim bile, şimdi kulaklık takılıyken bile ses geliyor. Virüs korkum var açıkçası. Orijinal McAfee yüklü ama anlayamadım. Neden fazla gürültü yapmaya başlamış olabilir?

Eski bilgisayarımda aynı sorunu ben de yaşamıştım. Çalıştırdıktan sonra 1 dk içinde gürültü artardı güç kaynağından geliyor o sesin çoğu, ben değiştirdiğimde düzelmişti ya güç kaynağından dır ya da işlemci fanın stok fansa ondandır. Ben bu ikisini de değiştirdiğimde ses tamamen kesilmişti.

Geri
Yukarı