Bilgisayar çok ses yapıyor

Hwitsark

Hectopat
Yer
Antalya ve İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Kulağımı kopartmak istiyorum. Bilgisayarım resmen bağırıyor. Mecburiyetten PC'yi açık bıraktım o gece uyumama izin vermeyince bilgisayarı söve söve kapattım. Niye böyle oluyor bugün gidip kasayı temizledim düzelir dedim olmadı. Ne yapmam gerek?

1668707306672.png

HD1 95C olarak gözüküyor sorun orada gibi bu dereceyi düşürürsem düzelir mi?

Temizledim bir süre sessiz çalıştı 30 dakika sonra motor gibi bağırmaya başladı.

Güç kaynağı: Everest EPS-600a 600W.

Hiç kimse şaşırmadı, klasik Everest güç kaynağı, ilk başta yazdığım mesajı dikkate alsaydınız daha erken bu yargıya varabilirdik, ayrıca ses PSU tarafından mı geliyor yoksa ön panelden mi?

Anlamış değilim sesi tam olarak, traktör sesi gibi mi çıkıyor? Birinden ödünç olarak PSU alıp deneyemez misiniz?

Evet ses böyle.

Anlamış değilim sesi tam olarak, traktör sesi gibi mi çıkıyor? Birinden ödünç olarak PSU alıp deneyemez misiniz?

O iş gerçekten mümkün değil yedeğimde bir PSU var ama o da çok eski hiçbir şekilde benim sistemi çalıştıramaz.

Evet ses böyle.

Dediğim gibi PSU'dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, bu tarz markaların klasiği zaten bu kronik sorun ne olur ne olmazdan farklı bir PSU ile deneyin boşuna para ödemiş olmayın.

Evet ses böyle.

O iş gerçekten mümkün değil yedeğimde bir PSU var ama o da çok eski hiçbir şekilde benim sistemi çalıştıramaz.

Tam olarak kaç W?

Yeni konular

Geri
Yukarı