Bilgisayar çok yavaş açılıyor ve görev çubuğu geç geliyor

averagenjoyer

Decapat
Office 2016 cracklemeye çalışırken sanırım virüs indirdim. indirdikten sonra bilgisayar çok yavaşladı. yaklaşık 10-15 dakikada açılıyor ve görev çubuğu geç geliyor, mouse arada bir kasıyor. 2-3 antivirüs ile tarattım bir şey bulamadı. Görev Yöneticisi'nden taskbarify diye virüs buldum. appdata'dan onu güç bela temizledim. temizledikten sonra birkaç dakika hızlandı sonra tekrar çok daha yavaşladı. Görev yöneticisinden baktığıma göre CPU nispeten normal çalışıyor fakat bellek ve disk neredeyse %100 kullanılıyor. En çok kullanan uygulama ise ilginç bir şekilde The Antimalware Service Executable. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Office 2016 cracklemeye çalışırken sanırım virüs indirdim. İndirdikten sonra bilgisayar çok yavaşladı. Yaklaşık 10-15 dakikada açılıyor ve görev çubuğu geç geliyor, mouse arada bir kasıyor. 2-3 antivirüs ile tarattım bir şey bulamadı. Görev Yöneticisi'nden taskbarify diye virüs buldum. Appdata'dan onu güç bela temizledim. Temizledikten sonra birkaç dakika hızlandı sonra tekrar çok daha yavaşladı. Görev Yöneticisi'nden baktığıma göre CPU nispeten normal çalışıyor fakat bellek ve disk neredeyse %100 kullanılıyor. En çok kullanan uygulama ise ilginç bir şekilde the Antimalware Service Executable. Ne yapabilirim?

Hocam sağlam adware virüsüdür taskbarify.
Format atıp hesaplarınızın şifresini değişin.
(Not):sağlam bir virüstür bu yüzden format atın.

Geri
Yukarı