Windows 10 geç açılıyor ve görev çubuğu yüklenmiyor

ChikiTiger

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 4600H - GTX 1650 - 16GB 3200 MHz - Acer Nitro 5
Arkadaşlar, bir hafta kadar oldu WD Black almıştım. Diski tarattığımda ise bad sector buldu program yani 3 tane kutucuk kırmızıydı. Finallerim başladığı için bilgisayarın çalışmasına ihtiyacım vardı .bu yüzden iade etmedim normal şekilde sıkıntısız kullanıyordum. Fakat bilgisayarı prizden kapattık yanlışlıkla, bilgisayarı tekrar açtığımda ise açılması çok uzun sürdü hesap isminin geldiği kısımda en az 3-4 dk bekliyor öyle açıyor ve görev çubuğu masaüstü geldikten sonra en az 2 dk sürüyor onunda gelmesi. Arama çubuğuna hiçbir şey yazamıyorum ve başlat kısmından CMD'yı açmak için tıkladığımda 4 dk sonra geldi (CMD'yı açmak ne kadar zor olabilir?). Normalde Steam yükleme işareti hemen gelirdi. O da çok geç geliyor bazen de bilgisayarı başlatırken "scanning and repairing Drive C" diyor. Problem sizce ne olabilir, temiz bir format durumu çözebilir mi?

Tekrardan iade etmeniz gerektiğini belirtiyorum. İade etmek istemiyorsanız, zamanınız yoksa format deneyin. Bir işe yarayacağını sanmıyorum ama yine de deneyin isterseniz.
Anladım yardımınız için teşekkürler talebi oluşturdum umarım iade alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı