Bilgisayar çok yavaş ve tıkladığım uygulamalar açılmıyor

fakezhl

Hectopat
Yer
Afganistanda big boss ile birlikte
Daha fazla  
Evet bilgisayarım eskiden sorunsuz çalışıyordu ama şimdilerde (bu hafta içinde) yavaş demeyelim de açılmıyor. Bildiğiniz hiçbir şey yazıyrum Discord tıklıyorum tık yok çıldırmak üzereyim. En son quemulator diye bir şey kapatım gamloop uygulamasıdır dedim kapattım ondan olabilir mi? He bir de Çince bir şey yazıyordu onu genişletiğim zaman quemulator çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
images (2).jpeg

Sisteminizi yazmalısınız.

Artı -1 Eksi
Güncellemeden sonra bende de kasma oldu, arama kısmında da yavaşlık olmuştu.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp bu kodları tek tek yazıp işlemin bitmesini bekleyin.

sfc /scannow

DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Ben yazdıktan sonra bozuk dosya bulup onardı sonra bahsettiğim sorunlar bende düzeldi. Siz de deneyebilirsiniz.
Bunu deneyin.

Hocam bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa RAM ve SSD alıp yükseltin.

Bilgisayarım'dan Disk'i bul, sağ tıkla, "en iyi duruma getir" seç. Bu işlem uzun sürer. Sonra aynı yerden disk temizlemeyi seç. Bu iş te biraz sürebilir. Ve yine disk temizleme bölümünden bir sonraki temizlemede "sistem dosyaları" yazan alt kısımdaki yeri seç.

''HijackThis'' programını indirip kurun. Bilgisayarınızı taratın log dosyasını analiz ettirin.

Bilgisayarım yavaşladığında problemler oluştuğunda bu programı kullanıyorum.

Hocam ben anlamını buldum GameLoop programıymışta ben ara çubuguna geiyorum kendiliğinden kapanıyor yazıyorum tıklıyorum kapanıyor hiçbir şey yok.

Hocam yazılmıyor diyorum tıklıyorum açılmıyor diyorum anlamıyor musununz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı