Bilgisayar CS:GO performansı düştü

Daha fazla  
CS:GO oynarken bu mart Nisan mayıs aylarında aldığım 70 80 FPS performansını şimdi alamıyorum. Ekstradan bir sürü işlem almama rağmen hiç görmediğim 40 FPS'lere kadar düşüyor. Bunun oyuna gelen güncellemelerle bir alakası var mı? Bu zamanda CS:GO'ya gelen güncellemelerin performans düşürücü etkisi yok dendi. Bilinmedik FPS arttırma yöntemleri varsa anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynarken bu mart Nisan mayıs aylarında aldığım 70 80 FPS performansını şimdi alamıyorum. Ekstradan bir sürü işlem almama rağmen hiç görmediğim 40 FPS'lere kadar düşüyor. Bunun oyuna gelen güncellemelerle bir alakası var mı? Bu zamanda CS:GO'ya gelen güncellemelerin performans düşürücü etkisi yok dendi. Bilinmedik FPS arttırma yöntemleri varsa anlatabilir misiniz?

Oyunu komple silip baştan yükleyin. Başlangıç olarak en basit yönetmlerden. Denedikten sonra son durumları bizimle paylaşın.

Oyunu komple silip baştan yükleyin. Başlangıç olarak en basit yönetmlerden. Denedikten sonra son durumları bizimle paylaşın.
Zaten oyunu mayıstan sonra sildim. Bu online dersler dışında kullanmadım. Lgs bittikten sonra tekrar indirdim. İndirdiğimde Mirage de 100 FPS'leri gören bilgisayar bir anda 40 - 50 FPS almaya başladı. Belki başlangıç kısmına yazdığım birkaç yeni kod yüzünden de olabilir. Onları silip tekrar deneyeyim.

Zaten oyunu mayıs'tan sonra sildim. Bu Online dersler dışında kullanmadım. LGS bittikten sonra tekrar indirdim. İndirdiğimde mirage de 100 FPS'leri gören bilgisayar bir anda 40 - 50 FPS almaya başladı. Belki başlangıç kısmına yazdığım birkaç yeni kod yüzünden de olabilir. Onları silip tekrar deneyeyim.

Bilgisayarınıza yüklediğinz programları kontrol edin oyun performansınızı düşürüyor olabilir. Virüs olabilceğini düşünüyorsanız 'adwcleaner' isimli programı kurun analiz ettirin. Ekran kartınızın ve diğer önemli bilgisayar parçalarızın güncel olduğundan emin olun.

Bilgisayarınıza yüklediğinz programları kontrol edin oyun performansınızı düşürüyor olabilir. Virüs olabilceğini düşünüyorsanız 'adwcleaner' isimli programı kurun analiz ettirin. Ekran kartınızın ve diğer önemli bilgisayar parçalarızın güncel olduğundan emin olun.

En son Advanced SystemCare Pro kurdum ama kurmadan bir gün önce de aynı FPS'yi alıyordum. Sanki bilgisayar bir tık hızlandı gibi geldi çünkü normalde Windows yüzünden 6 GB RAM'den sadece 3 GB kalırken artık 4 GB kalabiliyor. RAM ve çöp dosya temizleme açısından yararlı olduğunu düşünüyorum. Onun dışında yeni bir program kurmadım.
Bu FPS düşüşünün Windows 2004 ile alakası var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı