Satılık Bilgisayar Donanımları & Bilgisayar Ekipmanları

milk

Kilopat
Merhaba.
Ayrı ayrı satış gönderileri oluşturmak yerine, tüm ürünleri tek bir gönderi altında toplamak istedim. Gönderi sürekli güncellenecektir.

40.jpg 45.jpg 41.jpg 42.jpg 43.jpg 46.jpg

Uygun görürsem bazı ürünlerde küçük indirimler yapılabilir.
Sıfır ürünler, Black Friday ve Cyber Monday indirimlerinden ticari amaçlı satın alınmıştır.
İkinci el ürünler oldukça temizdir. Kozmetik olarak çok iyi durumdalar. Herhangi bir kırık, çalışmayan fonksiyon vb. yok. Aktif olarak kullandığım için resimlerini konuya ekleyemiyorum. Alıcıya gönderilecek. Kutuları ve kutu içerikleri duruyor. Garantileri bitti.

Konuya yorum olarak iletişim bilginizi yazabilir veya aşağıdaki iletişim kanalıyla bana ulaşabilirsiniz.
İletişim: [email protected]

İlan günceldir.

Mouse için 100 tl verebilirim. Sizin için de uygunsa irtibatlaşabiliriz.

Zalman kulaklığının sıfırını 50 TL'ye satın aldım. Fiyat fazla.

Merhaba.
Ayrı ayrı satış gönderileri oluşturmak yerine, tüm ürünleri tek bir gönderi altında toplamak istedim. Gönderi sürekli güncellenecektir.

Eki Görüntüle 271547Eki Görüntüle 271551Eki Görüntüle 271548Eki Görüntüle 271549Eki Görüntüle 271550 Eki Görüntüle 271552

Uygun görürsem bazı ürünlerde küçük indirimler yapılabilir.
Sıfır ürünler, Black Friday ve Cyber Monday indirimlerinden ticari amaçlı satın alınmıştır.
İkinci el ürünler oldukça temizdir. Kozmetik olarak çok iyi durumdalar. Herhangi bir kırık, çalışmayan fonksiyon vb. yok. Aktif olarak kullandığım için resimlerini konuya ekleyemiyorum. Alıcıya gönderilecek. Kutuları ve kutu içerikleri duruyor. Garantileri bitti.

Konuya yorum olarak iletişim bilginizi yazabilir veya aşağıdaki iletişim kanalıyla bana ulaşabilirsiniz.
İletişim: [email protected]

İlan günceldir.
Konu güncel mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı