Bilgisayar dondu hiçbir şekilde yanıt vermiyor

ArcadeCordex

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bilgisayarım iki gündür arada böyle yapmakta bilgisayar donuyor hiçbir şeye yanıt vermiyor ben açma kapama düğmesine basmadikca bilgisayar ne kapanıyor ne de başka bir şeye yanıt veriyor.

Herkese merhaba, bilgisayarım iki gündür arada böyle yapmakta bilgisayar donuyor hiçbir şeye yanıt vermiyor ben açma kapama düğmesine basmadikca bilgisayar ne kapanıyor ne de başka bir şeye yanıt veriyor.

Sanırım Windows kaynaklı şimdi otomatik onarım bölümüne attı.

Sanırım Windows kaynaklı şimdi otomatik onarım bölümüne attı.

Bu sefer de otomatik onarıma hazırlanıyor ekranında dondu.🥲

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle Wireless adaptör yazılımı bilgisayar yazılımını donduruyor. Onun için birşey yapmam şart wireless adaptör eski yazılımı da Windows 11 için yok ne yaparım bilemiyorum artık. 😅

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

Arkadaşlar sorun devam etti. Bugün arkadaşımla oyuna girdim bir anda yine donma olayı gerçekleşti ama arkadaşımla discorddan bana sesimin geldiğini söyledi hatta konuştuk ekran donuk vaziyette. Sıfırladım bende pcyi en sonunda. Sorun yine oldu pc'nin ekranı dondu ne yapmalıyım bir fikriniz var mı. Anakarttan görüntü alamıyorun işlemci f serisi maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı