Bilgisayar donması

Ahmet Küpecik

Hectopat
Bu sabah bilgisayarımı açtığımda 3 dk sonra donuyor.
Sadece mouse hareket edebiliyor ve herhangi bir uygulamaya tıklayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah bilgisayarımı açtığımda 3 dk sonra donuyor.
Sadece mouse hareket edebiliyor ve herhangi bir uygulamaya tıklayamıyorum.

Eğer hata düşündüğüm gibi ise CTRL+alt+Del yaparak görev yöneticisine gidin ve taskshot.exe dosyasına sağ tıklayıp görev ağacını sonlandır deyin ve ardından sol üstteki dosya yerine gelin ve yeni görev çalıştır deyip explorer.exe yazın ve bekleyin ancak hata düşündüğüm gibide olmayabilir o yüzden bu yolu en son yapamazsanız deneyin.

Sisteminizi belirtir misiniz?
İntel i5 2300 cpu amd radeon 6700 series 8 GB ram wind10pro
Virüs bulaşmış olabilir mi acaba?
Pc de tek yaptığım cs go oynamak zaten 2 anti virü uygulaması kullanıyorum onlardada düzenli olarak tarama yapıyorum
Eğer hata düşündüğüm gibi ise CTRL+alt+Del yaparak görev yöneticisine gidin ve taskshot.exe dosyasına sağ tıklayıp görev ağacını sonlandır deyin ve ardından sol üstteki dosya yerine gelin ve yeni görev çalıştır deyip explorer.exe yazın ve bekleyin ancak hata düşündüğüm gibide olmayabilir o yüzden bu yolu en son yapamazsanız deneyin.
Bi akrabanın arkadaşına söylesem bakalım ama Bi türlü 2 dk da donup kalıyor sadece mause hareket ediyor oda basamıyor durmadan dönüyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı