Bilgisayar donuyor ve kendini yeniden başlatıyor

EmreEge

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Herhangi bir koşul olmaksızın (kastettiğim şey sadece belirli bir şey yapmaksızın) bilgisayarım rastgele bir zamanda donuyor ve kendini yeniden başlatıyor.
Bilgisayarımı aldığım günden itibaren bir sıkıntım yoktu. Şu anda da yok ancak bilgisayarıma NVIDIA GeForce Experience ekran kartı sürücüsüne indirmeye başladıktan 1 ay falan sonra (tahminimce) ara sıra bilgisayar kendini dondurmaya ve yeniden başlatmaya başladı. Tuhaf olan şu ki karşıma hiçbir zaman mavi ekran çıkmadı. Sadece kısa süreliğini donuyor ve tekrar kendini başlatıp anında yine önümde masaüstünü görüyorum. Onun dışında sürekli devam eden bir problem yok. Oyunlarımı oynuyorum, internette rahat rahat geziyorum, video izleyebiliyorum ve sürücülerimi güncelleyebiliyorum. Bu sorunun neden olduğunu bilmiyorum. Sorunun donanım odaklı olduğunu düşünenler için bazı fotoğraflarda posta yükledim:

Bu sorunun kaynağı ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim?

CPU.PNG
EKRAN KARTI.PNG
MAINBOARD.PNG
RAM.PNG
sdsadasd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM gibi, aynısını yapınca C:windows minidump dosyasına bir bak. Kayıt varsa blue scree view ile bak buraya ekle. Dosyanin kendisini de ekle.
Evet bir minidump dosyası var ancak bu minidump dosyası ta 3 ay önceden kalmış bir minidump dosyası. Eğer isterseniz yinede gönderebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı