Bilgisayar donuyor ve ses cızırtısı oluyor

Kralson

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Bilgisayarımı ekran kartı fan değişimi ve anakartta sorun olduğunu düşündüğüm için MSI merkezine götürdüm tamirat için fanlar değiştirildi donanımların hepsine bakıldı hiçbir sorun olmadığı söylendi. Ben özellikle anakartta sorun olduğunu vurgulamıştım çünkü bazı oyunlarda oyun esnasında PC otomatik kapanıp açılıyor. GTA 5'te olmuyorken WOT'ta ya da Left 4 Dead 2'de oluyordu ya da Napoleon Total War'da. Neyse MSI'daki uzman arkadaş bana bir sorun olmadığını söyledi getirdim bilgisayarı yeni kurulum yapılmıştı. Oturup driverları yükledim falan şimdi son birkaç saatte bilgisayar donuyor. İnternetten video açsam sanki çökecekmiş gibi ses cızırtısı oluyor nedenini anlamış değilim bir sürü şey baktım yaptım olmadı. Artık başım ağrıyor bu bilgisayarın sanki ekran kartı ikiye bölünmüş gibi tripleriyle uğraşıyorum son 1.5 haftada 6 kere gidip geldim MSI merkezine. Kaç kere PC götürüp getir yaptım çok yoruldum uzman biri varsa yardım edebilir mi?

pepegaüzgün.PNG

Telefondan giriyorum kafayı sıyırmak üzereyim PC hata verip kapandı şu an kapatıp açsamda açılmıyor yarıda kapandı PC neden böyle oldu şimdi ne yapıcam
Bilgisayar açılmıyor şimdi niye böyle oldu ne yapacağım?
Bilgisayar açılmıyor şimdi niye böyle oldu ne yapacağım?

Bilgisayarım açılmıyor ne yapacağım?

Dosya Ekleri

• IMG_20220530_020250.jpg
    IMG_20220530_020250.jpg
    193,1 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20220530_015954.jpg
    IMG_20220530_015954.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Ekran kartı ile alakalı bir sorun var, paylaşmış olduğunuz görüntüler ona işaret ediyor.
Biosa erişiminiz var ise Csm'i etkin hale getirip tekrar dener misiniz?

Geri
Yukarı