Bilgisayar donuyor

Astdkks

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda daha önceden olan bir sorun vardı, oyunlara girince belli bir süre sonra ekran donuyordu ben de format attım. Sonrasında bir süre düzeldi ancak yine aynı sorun başladı. Tam olarak neden kaynaklı? Bir de arada oluyor bu bilgisayar kapandıktan sonra acılıyor ancak klavye ve ekran çalışmıyor. Güc kablosunu çek cıkart yaptığımda arada calısıyor arada çalışmıyor. Bu sorun onunla bağlantılı olabilir mi? İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerini yazar mısın?

Bence de sistem özellikleri önemli

Bilgisayarımda daha önceden olan bir sorun vardı, oyunlara girince belli bir süre sonra ekran donuyordu ben de format attım. Sonrasında bir süre düzeldi ancak yine aynı sorun başladı. Tam olarak neden kaynaklı? Bir de arada oluyor bu bilgisayar kapandıktan sonra acılıyor ancak klavye ve ekran çalışmıyor. Güc kablosunu çek cıkart yaptığımda arada calısıyor arada çalışmıyor. Bu sorun onunla bağlantılı olabilir mi? İyi günler.

Güç kablosuyla ilgili bir problem olabilir kabloları kontrol edin kabloda aşınma var mı bakın.

Kusura bakmayın calısıyordum dün bakamadım sistem özellikleri rx5500 xt amd ryzen 3 3100 B450 anakart 8x8 3000 mhz ram bu arada yeni bi sorunla karşılaştım yeni konu actım onu da kontrol eder misin hocalarım 😊

Geri
Yukarı