Bilgisayar DS3'ü tanımıyor

kaank11223344

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma DS3 takınca bilgisayarım kolu sadece Controller olarak tanıyor DS3 olduğunu anlamıyor. Bu sebepten ötürü ScpToolkit'te DS3 gözükmüyor. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Giriş sesi geliyor mu? İşletim sisteminiz nedir?

Giriş sesi geliyor mu? İşletim sisteminiz nedir?
Giriş sesi geliyor. İşin garip yanı scp toolkitten yapılandırırken bir saniyeliğine ds3 gözüküyor sonra gidiyor. İlk takışta da önce PS3 kolu ayarlanıyor diyor. Ayarlama bittiğinde ise Controller ayarlandı diyor. İşletim sistemim Windows 10.

Giriş sesi geliyor. İşin garip yanı scp toolkitten yapılandırırken bir saniyeliğine ds3 gözüküyor sonra gidiyor. İlk takışta da önce PS3 kolu ayarlanıyor diyor. Ayarlama bittiğinde ise Controller ayarlandı diyor. İşletim sistemim Windows 10.
Ayarlardan Cihazlar sekmesine gelip Controller'ı seçip Bağlantıyı Kes yapın. Ardından cihazı çıkarmayı takmayı deneyin. Bende de DS4 kullanırken böyle bir problem vardı, bunları yaparak düzelttim.

Son düzenleme:
Ayarlardan Cihazlar sekmesine gelip Controller'ı seçip Bağlantıyı Kes yapın. Ardından cihazı çıkarmayı takmayı deneyin. Bende de DS4 kullanırken böyle bir problem vardı, bunları yaparak düzelttim.
Kabloyu hafif yamuk takınca düzeliyor. Temassızlık var sanırım. Yardımınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı