Bilgisayar DS4'ü görmüyor

Kreatorgod

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Evet arkadaşlar. Yapılacak ve denenecek her şeyi yaptım fakat bir türlü PC kolu görmüyor. USB ile taktığım zaman PC algılamıyor. İnternette bakmadığım araştırmadığım yer, izlemediğim video kalmadı. Daha öncesinde format atmadan önce bir şekilde bağlayabilmiştim ve sorunsuz oyunları oynuyordum. Formattan sonra bir türlü bağlayamıyorum. Bağlamaktan kastım bilgisayar hiç algılamıyor. Ürün orijinal Sony değil maalesef. Bir tanıdık PS'yi bıraktığı için al kullan diyerek vermişti. Tamam fake olsa bile ben formatlamadan önce bu kol ile oyunları çok rahat oynuyordum. Ürünün görseli de bu şekilde.

Dosya Ekleri

• kol2.jpg
    kol2.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 24
  • kol1.jpg
    kol1.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
DS4'ün arkasındaki ufak bir delik var oraya kürdan veya başka bir şey yardımıyla reboot at, bunu denediysen veyahut denedikten sonra Bluetooth ile bağlamayı dene share + PS tuşuna basılı tutunca kolun ışıkları yanıp sönmeye başlıyor o sırada bağlayabiliyorsun Bluetooth sayesinde, önceden bunu yaptın mı yoksa sadece kabloylamı bağladın?

Steam'den dene daha iyi bende DS4'te analogu hareket ettirirken 20 FPS falan alıyordum ama klavyeyle deneyince 200 FPS falan aldım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DS4'ün arkasındaki ufak bir delik var oraya kürdan veya başka bir şey yardımıyla reboot at, bunu denediysen veyahut denedikten sonra Bluetooth ile bağlamayı dene share + PS tuşuna basılı tutunca kolun ışıkları yanıp sönmeye başlıyor o sırada bağlayabiliyorsun Bluetooth sayesinde, önceden bunu yaptın mı yoksa sadece kabloylamı bağladın?
Hocam pc masaütsü. Bluetooth olarak bağlayabileceğim bir şey yok maalesef :/

Telefonda bağlanıyor wireless controller olarak fakat pcde kablo ile algılamıyor.

Hocam pc masaütsü. Bluetooth olarak bağlayabileceğim bir şey yok maalesef :/

Telefonda bağlanıyor wireless controller olarak fakat pcde kablo ile algılamıyor.
Bilgisayarın direkt kendisinde bluetooth yok mu anlamadım kurulabilir diye biliyorum onu ben nedense. Driverleri vs mevcuttu. Önceden sadece kablo ile mi bağlıyordun ve düzgün müydü?

Pcde kendinden bluetooth yok maalesef hocam adaptör gerekiyor. Telefona bağladığımda touchpadi imleç olarak kullandım çalışır vaziyette kol. Evet önceden bağladığım kablo. Sadece kablo ile kullanabiliyordum pcde. Forza felan oynuyordum gayet akıcıydı. Formattan sonra işte kurduğum scpkit, dosyalar felan filan gidince tekrardan yaparım dedim. Denemediğim program kalmadı. Adaptör olsa wireless olarak kullanabilirim fakat önceden aynı kablo ile kullandığım kolu şimdi kullanamamak çok sinir bozucu. 3 gündür uğraşıyorum halen yapamadım.

Bilgisayarın direkt kendisinde bluetooth yok mu anlamadım kurulabilir diye biliyorum onu ben nedense. Driverleri vs mevcuttu. Önceden sadece kablo ile mi bağlıyordun ve düzgün müydü?
Ne yapacağımı bilmiyorum artık pes edicem :D

Son düzenleme:
PC'de kendinden Bluetooth yok maalesef hocam adaptör gerekiyor. Telefona bağladığımda touchpadi imleç olarak kullandım çalışır vaziyette kol. Evet önceden bağladığım kablo. Sadece kablo ile kullanabiliyordum PC'de. Forza falan oynuyordum gayet akıcıydı. Formattan sonra işte kurduğum scpkit, dosyalar falan filan gidince tekrardan yaparım dedim. Denemediğim program kalmadı. Adaptör olsa Wireless olarak kullanabilirim fakat önceden aynı kablo ile kullandığım kolu şimdi kullanamamak çok sinir bozucu. 3 gündür uğraşıyorum halen yapamadım.

Ne yapacağımı bilmiyorum artık pes edeceğim :D

Anladım hocam bilgilendirdiğin için sağ ol, bu arada formatı ne için attın sürüm falan mı değiştirdin belki ondan kaynaklanan bir durumdur boşuna uğraşmışsındır. Sürüm değiştirdiysen ve önemli bir şey yoksa şu an kullandığında geçebiliyorsan kolu kullanabildiğin sürüme geçip bir dene verilerini yedekleyip, belki düzelir tekrardan.

Anladım hocam bilgilendirdiğin için sağ ol, bu arada formatı ne için attın sürüm falan mı değiştirdin belki ondan kaynaklanan bir durumdur boşuna uğraşmışsındır. Sürüm değiştirdiysen ve önemli bir şey yoksa şu an kullandığında geçebiliyorsan kolu kullanabildiğin sürüme geçip bir dene verilerini yedekleyip, belki düzelir tekrardan.
Yok yeni ssd almıştım. Windowsu ona kurayım temizleyeyim dedim pcyi. Hangi programda hangi sürüme geçicem bilmiyorum ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı