Bilgisayar durduk yere yavaşladı

FloF1Y

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
G.SKILL 8x2 16GB
SSD veya HDD modeli
Verbatim m2 ssd 512GB
Ekran kartı
Zotac Geforce RTX 4060
Anakart
MSI B610m-E
İşlemci
İ5-12400f
Merhaba bugün arkadaşlar ile oyun oynarken yanlışlıkla Windows Update'de yeniden başlata bastım ve ardından bilgisayarıma garip bir şeyler oldu. Normalde 8-10 saniyede açılan bilgisayar 10-12 saniyelere geriledi, Chrome ve benzeri şeylerde yeni sekme oluştururken daha geç geliyor. CS gireyim test edeyim dedim normalde 280FPS'den düşük almayan sistem şimdi 140FPS'yi zor geçiyor (boş server). Bunun nedeni nedir? Yoksa Windows 11'e mi geçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum format atıp temiz bir Windows kurarsan sorunun muhtemelen çözülür. Windows 11'e de bence geç çünkü yakında Windows'a Update gelmeyecek.

Dostum format atıp temiz bir Windows kurarsan sorunun muhtemelen çözülür. Windows 11'e de bence geç çünkü yakında Windows'a Update gelmeyecek.
Knk bir süre virüs taraması filan attım ve Minecraft ve benzeri oyun Test ettim Minecraft'ta 2 chunk açmama rağmen 20FPS i geçmedim bunun bence format ile alakası yok içine Trojen veya Truva attı girmiş olabilir ama virüs taraması yapmama rağmen virüs yoktu

Kanka bir süre virüs taraması filan attım ve Minecraft ve benzeri oyun test ettim Minecraft'ta 2 chunk açmama rağmen 20FPS'i geçmedim bunun bence format ile alakası yok içine trojan veya truva attı girmiş olabilir ama virüs taraması yapmama rağmen virüs yoktu.

Bilgisayarın düzgün soğuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı