Çözüldü Bilgisayar ekran kartını görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emreex0

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Görüntüsü (117).png

Arkadaşlar Windows güncelleme gelmişti yaptıktan sonra Valorant girmeye çalıştım DirectX hatası verdi DxDiag açtığımda böyle diyor nasıl düzelteceğim?

Çözüm
Kurarken temiz kurulum seçerseniz eski sürücüleri siler yenisini kurar. DDU kullanmayabilirsiniz.

Yardımlarınız için teşekkürler. Son sürücüyü kurarak sorunu çözdüm (eskisi sürümü kaldırmadım :( ileride sorun olursa fabrika ayarlarına sıfırlayarak kaldıracağım)
Ekran kartı sürücüsü çökmüş gözüküyor. Eski sürücüyü DDU ile kaldırın. Daha sonra yükleyip deneyin. DDU işlemini Güvenli Mod'da yapın.
Direkt sürücünün üstüne kursam olmaz mı? DDU kullanmayı bilmiyorum maalesef.
Fazla zor değil. Rehber yardımcı olacaktır.

Ekran kartı sürücüsü çökmüş gözüküyor. Eski sürücüyü DDU ile kaldırın. Daha sonra yükleyip deneyin. DDU işlemini güvenli Mod'da yapın.

Üstte yazdığım şekilde olur mu hocam?
Ekran kartı sürücüsü çökmüş gözüküyor. Eski sürücüyü DDU ile kaldırın. Daha sonra yükleyip deneyin. DDU işlemini güvenli Mod'da yapın.

Fazla zor değil. Rehber yardımcı olacaktır.

Tamamdır rehbere bir bakayım.

Kurarken temiz kurulum seçerseniz eski sürücüleri siler yenisini kurar. DDU kullanmayabilirsiniz.

Yardımlarınız için teşekkürler. Son sürücüyü kurarak sorunu çözdüm (eskisi sürümü kaldırmadım :( ileride sorun olursa fabrika ayarlarına sıfırlayarak kaldıracağım)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı