Bilgisayar ekranı donuyor ve kapatıp açmadan düzelmiyor

Areis

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarın ekranı durup dururken donuyor. Ne klavye ne fare hiçbir şey kullanamıyorum. Sürekli düğmesinden kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Sorunun ne olduğunu ve nasıl çözebileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Bilgisayarın ekranı durup dururken donuyor. Ne klavye ne fare hiçbir şey kullanamıyorum. Sürekli düğmesinden kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Sorunun ne olduğunu ve nasıl çözebileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Modelini ve işlemcilerini bilmeden cevap yazamazlar. Lütfen bilgisayarınız ile ilgili bilgileri paylaşın.

Modelini ve işlemcilerini bilmeden cevap yazamazlar. Lütfen bilgisayarınız ile ilgili bilgileri paylaşın.
ryzen 5 4500 nvdia geForce rtx 3050 16gb ram'e sahibim. bu arada kusura bakmayın ilk defa böyle bir şey yaptığım için böyle oluyor..

Bilgisayarınızın fan bakımını veya termal macun değişimlerini yapabilirsiniz. Muhtemelen overheating oluyor.
teşekkür ederim hocam

Ryzen 5 4500 NVIDIA GeForce RTX 3050 16 GB RAM'e sahibim. Bu arada kusura bakmayın ilk defa böyle bir şey yaptığım için böyle oluyor.

Teşekkür ederim hocam.

Sorun değil bende yaşamış olabillirim bazen. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı