Bilgisayar elektrik süpürgesi ile temizlenebilir mi?

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı elektrik süpürgesi ile temizlesem bir sıkıntı olur mu acaba? 1 yıldır temizlemedim de tozlanmış.

Bilgisayarımı elektrik süpürgesi ile temizlesem bir sıkıntı olur mu acaba? 1 yıldır temizlemedim de tozlanmış.

Ben elektrik süpürgesi ve alkollü bez ile temizliyorum bir keresinde cam sil ile temizledim sorun olmuyor yani rahat rahat süpürge ile temizle sadece temizlerken fanların dönmemesine özen göster.

Çok yakından yapmayın. Malum hafayı çekiyor ve parçalara zarar verebilir. Evde varsa fön makinesi, saç kurutma makinesi vs. onlarla önce havayı çok yakından olmayacak şekilde üfleyin. Sonra süpürgeyle yine çok yakından olmayacak şekilde kalan artıkları çekin.

Olabilir ama çok hassas olmanız lazım fanı kessinlikle süpürge ile temizlemeyin sorun çıkabilir onun dışında uzaktan hafif tozunu alabilirsiniz sisteminizin.

Olabilir ama çok hassas olmanız lazım fanı kessinlikle süpürge ile temizlemeyin sorun çıkabilir onun dışında uzaktan hafif tozunu alabilirsiniz sisteminizin.

Tamamdır yavaştan yapacağım fanı temizlerken tutarak yapsam olmaz mı peki veya kuru bir bez ile silsem sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı