Bilgisayar/Elektronik fiyatları ve eski-yeni alım gücü

Yorumlar müthiş öncelikle benim gibi 8 yıldır 10'larca kasa toplayan adam bile cahil hale getirdiğiniz için teşekkür ederim 7000D'nin de bundan sonra yüzüne bakarsam en adi... 5000 D alıp 2 bin lira kara geçeceğim ya da ne 500D'si Rampage şey pardon Phanteks alıp 6 bin lira kara geçeceğim ve o 6 bin lira ile 2 ay yemek yiyeceğim. Samsung'a telefon açacağım diyeceğim ki 980'e 6K vermem onun yerine 10k verir Seagate alırım ya da 7K verip MSI'ya da 3K verip sLiCnePoWR alırım.

Bir de olay PC toplamak değildi alım gücü karşılaştırıyorduk ama sen arkadaşının gazı ile bir hınçla geldiğin için kaçırdın haber vereyim dedim.

Yorumlar müthiş öncelikle benim gibi 8 yıldır onlarca kasa toplayan adamı bile cahil hale getirdiğiniz için teşekkür ederim.
Rica ederim, onur duydum. 8 yılı onlarca dengesiz sistem toplayarak geçirmişsiniz. Burada olmamızın sebebi sizin gibilere teknolojiyi ve doğruyu öğretmek.
7000D'nin de bundan sonra yüzüne bakarsam en adi.
7000D'nin de çok umrundaydın
Rampage şey pardon Phanteks alıp 6bin lira kara geçeceğim ve o 6bin lira ile 2 ay yemek yiyeceğim.
Phanteks'e Rampage benzetmesi yapman az önce söylediğim 8 yılı boşa geçirdiğini doğruluyor Kusura bakma dostum bilgisizsin ve bilgiye kapalısın. Rampage ile Phanteks'i bir tutmuşsun, Phanteks bu sektördeki en iyi kasaları üreten firmalardan birisi.
Samsung`a telefon açacağım diyeceğim ki 980'e 6K vermem onun yerine 10K verir Seagate alırım ya da 7K verip MSI ya da 3K verip Silicone Power alırım.
Crucial P5 önerdik dostum diğer markalar ne alaka? Buram buram bilgisizlik kokuyorsun git bi' banyo yap hocam soğuk su olsun ama. Fazladan giden 30K'nin acısı en çok öyle çıkar.

Bu arada saydığın şeylerin hepsi marka, model değil MSI'ın Spatium serisindeki bütün SSD'ler 980'den daha iyi. Silicon Power'ın US70 üstündeki bütün SSD'leri de yine 980'den daha iyi. Seagate'in FireCuda 510 ve üstü bütün SSD'leri de daha iyi. Ve hatta sana daha komik bir şey de söyleyeyim, Samsung'un 970 EVO ve 970 EVO Plus modeli de 980'den isim olarak düşük gözükse de daha iyi modeller
Olay PC toplamak değildi alım gücü karşılaştırıyoduk ama sen arkadaşının gazı ile bir hınçla geldiğin için kaçırdın haber vereyim dedim.
Olay PC toplamak değildi demişsin ama konuya topladığın sistemi atmışsın Eğer sen başlıkla alakasız bir sistem paylaşırsan biz de o sisteme yorum yapmakta özgürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…